Numerológia

15. februára 2021

Numerológia

Poznáš dokonale sám seba? Vieš čo od života chceš? Máš v živote jasný cieľ? Poznáš svoje silné a svoje slabé stránky? Vieš ako najlepšie využiť svoj skrytý potenciál? Máš prácu, ktorá ťa baví a napĺňa? Vieš ako vylepšiť vzťahy? Chcela by si lepšie porozumieť svojim deťom? Vieš ako potrebuje cítiť lásku tvoje dieťa, alebo tvoj partner ?

Na všetky tieto otázky ponúka odpovede práve numerologia.

Keď som prvýkrát počula slovo numerologia, cítila som za ním niečo tajuplné, zakázané a spájalo sa mi to s veštením. Časom si ma táto veda pritiahla k sebe a mala som možnosť ponoriť sa hlbšie do jej tajomstiev. A to všetko vďaka významnej medzinárodnej lektorke Zsuzsana Hayts Eschwig z Budapešti, ktorá ma oslovila, aby som jej pomohla zorganizovať Školu numerologie. Začala mi vysvetľovať jej pôvod a históriu, pochopila som, že ide o prastarú vedu, ktorá pochádza z bájnej Atlantídy, preto nosí v sebe  toľko veľa múdrosti. Bolo pre mňa veľkou výzvou preniknúť do jej základov. Do tajomného  Pytagorovho štvorca, ktorý nahliada  až do hlbín duše a pomáha človeku odhaliť aj to, čo je navonok neviditeľné. Jednotlivé čísla narodenia majú svoje energie, ktoré nie sú ľudským okom viditeľné,  ale dokážeme ich cítiť a vnímať. Majú určitú frekvenciu preto nás  v jednotlivých etapách nášho života ovplyvňujú.

Za 8 rokov svojej numerologickej praxe som dostala mnoho spätných  väzieb od ľudí, ktorým numerologia pomohla lepšie pochopiť seba samého, svojho partnera, nepríjemného šéfa, otravnú susedu ale aj  hyperaktívne dieťa. Naučila ich ako odhaliť a prijať svoje silné a slabé stránky . Ako prijať jednotlivé situácie svojho života, ktoré predtým nedokázali spracovať alebo ich vedome potláčali. Vďaka numerologii sa naučili vyťažiť zo svojho charakteru to najlepšie a vybrali si cestu za svojim vytúženým cieľom  a začal ich proces sebaprijatia a sebarealizácie.

Numerologický rozbor osobnosti

Je to charakterový rozbor, z ktorého sa dozviete:

  • Svoje pozitívne a negatívne vlastnosti.
  • Svoj skrytý potenciál a svoje nadanie, ktoré sa vo vnútri každého z nás skrýva, len niekto s ním aktívne pracuje a niekto o ňom ani nevie.
  • Pochopíte, prečo sa v určitých situáciách správate špecificky.
  • Ponúka možnosť zaujať iný pohľad, iný postoj k sebe samému.
  • Ukáže vám aj to, na ktorých vlastnostiach a zručnostiach zapracovať.
  • Odhalí aj to, prečo sa správame majetnícky, prečo sme prehnane citliví a prečo sa hodíme do vedúcich pozícií alebo sa cítime dobre, ak pracujeme v službách.

Numerológia bola práve tá, ktorej vďačím za to, že mám teraz iný pohľad na čísla, na seba a svoje okolie. Ten, kto sa nikdy nestretol s numerológiou, si ani nevie predstaviť, čo všetko sa dá vyčítať o charaktere osoby.

Príklad z praxe:

Prišla za mnou Eva, pracovníčka v banke, ktorá bola veľmi citlivá a rozplakala sa pri romantických scénach vo filme. Chcela všade a každému pomáhať. Stále hľadala ideálneho partnera, ideálnu prácu, chcela ideálnu rodinu, priateľov a prichádzali jej do života rôzne situácie, s ktorými sa nevedela stotožniť. Jej život prebiehal ako vlnenie na rozbúrenom mori. Klientka sa s tým ťažko vyrovnávala, lebo jej vyčítali, že je mániodepresívna. Bola nešťastná a klesalo jej sebavedomie. Opakovali sa jej stále dookola tie isté bezvýchodiskové situácie. Po charakterovom rozbore pochopila, že jej precitlivelosť súvisí s jej číslom, kde je živel voda a k vode patria aj city. Dokonalosť hľadala preto, lebo jej planétou bola Venuša, ktorá je planétou krásy, harmónie a umenia. Prišla na to, že ideálny svet neexistuje a preto začala hľadať výhody v tom, čo mala. Zistila, že iba zmenou seba, vie zmeniť svoj život. Preto tieto zmeny v živote začala robiť. Pochopením svojho charakteru získala novú prácu, nového partnera a nové bývanie.

Cena: 60€

Numerologický vzťahový rozbor

Ste vo vzťahu spokojní, alebo by ste potrebovali vzťah vylepšiť?
Viete kde robíte chybu vo vzťahu ak vám nefunguje?
Chcete aby váš vzťah fungoval?
Cítite sa vo vzťahu milovaní?
Chcete spoznať kľúč k vášmu vzťahu a hovoriť spoločným jazykom lásky?

Ak túžite poznať odpovede na predchádzajúce otázky,  práve  numerologický vzťahový rozbor   vám poskytne odpovede.  Pri budovaní  vzťahu  sú  potrební  vždy dvaja  partneri, rodič dieťa, kolegovia,  ktorí tento vzťah budujú a sa o neho starajú. Na fungovaní vzťahu by sa mali spolupodieľať teda obaja. Ale ako, keď sa o tom  v školách neučí? Do akej mieri viem vzťah ovplyvniť aj ja sám?

Je tak nádherné, ak vo vzťahu svitne iskierka nádeje iba vďaka tomu, že partneri pochopia čo je kľúčom k ich vzťahu a naučia sa rozprávať spoločným jazykom lásky

Práve vzťahový numerologický rozbor vám poskytne návod  ako sa správať, čo robiť, ako komunikovať, ako mať rád. Kto je vo vzťahu za čo zodpovedný, ako si rozdeliť kompetencie a ako vnímať partnera.

Príklad z praxe:

Stretla som jednu mladú dievčinu, ktorej partner bol pozorný, milý, šikovný, cítila jeho oporu, ale vôbec nerozumela jeho správaniu vo vzťahu a ani jeho postoju v určitých situáciách. Vôbec netušila, ako sa má správať, aby dokázala udržať harmóniu vo vzťahu a nedošlo k hádkam a nedorozumeniam. Ona sa s numerologiou nikdy nestretla a preto tomu ani veľmi neverila. Po pár minútovom rozhovore, keď som jej porozprávala o jej charaktere a charaktere jej partnera, ktorého som vôbec nepoznala, pochopila, že mi môže dôverovať. Prebrali sme všetky faktory, ktoré vplývajú na ich spoločný vzťah. Vysvetlila som jej prečo jej partner reaguje nepredvídateľne, ako a v čom sa vzájomne dopĺňajú, aký postoj v takej situácii zaujať a ako nastaviť kľúč ku fungujúcemu vzťahu. Pochopila kto je za čo zodpovedný, aký jazyk lásky má používať vo vzťahu k nemu a ako mu vysvetliť, čo ona potrebuje, aby sa cítila šťastná. Po pár dňoch prišla šťastná, že konečne ich vzťah funguje a aj partner pochopil, ako je dôležité nastaviť spoločné pravidlá fungovania a jazyk lásky.

Cena: 90€

Využi svoj talent - nájdi ho na základe svojich čísel

Nebaví ťa práca, ktorú robíš? 

Máš pocit vyhorenia? 

Nemáš prácu a  nevieš, ktorým smerom sa vybrať? 

Potrebuješ naštartovať svoj život? 

Potrebuješ nakopnúť a ukázať cestu? 

Nevieš sa rozhodnúť medzi dvoma možnosťami?

KONZULTÁCIA, kde odhalíš svoj talent, na základe dátumu narodenia, je veľkou pomocou. Človek  pochopí svoj charakter, svoje predpoklady, svoj talent a môže ho začať rozvíjať.

Každý v sebe ukrýva  jedinečné schopnosti, ktorými disponujem. Dostali sme do vienka určité nadanie a talent.  Ak človek robí  svoju prácu s radosťou, tak ho to napĺňa,  prináša mu to spokojnosť, zdravie a  financie. Keď nás práca nenapĺňa a sme unavení, nervózni, vystresovaní, frustrovaní, je  nevyhnutne potrebná ZMENA.

Z čísel narodenia sa dajú vyčítať predpoklady, nadanie alebo talent, ktorý v sebe nosíme.  Čo je našou  silnou stránkou a čomu by sme sa mail viac venovať. Dá sa vyčítať, či je vhodný čas na zmenu, alebo je lepšie chvíľu počkať. Je možné, že niektorí ľudia nepovažujú svoje nadanie ako výnimočnosť, ani nevnímajú svoje zvláštne schopnosti ako  dar .  Rozumovo to nevedia uchopiť a preto im to nedáva   hlbší zmysel, ba dokonca ho niektorí aj vedome potláčajú. Niektorí ľudia sú vnímavejší, cítia a rozvíjajú svoj talent, iní sa odklonia od svojho poslania a  môžu trpieť až ochorieť.

Nikdy nie je neskoro začať robiť to, čo nás  baví a čo nás napĺňa.

Neváhaj ma kontaktovať a dohodni si konzultáciu.

Nikdy nie je neskoro začať robiť to, čo nás  baví a čo nás napĺňa. 

Neváhaj ma kontaktovať a dohodni si konzultáciu.

Cena: 60€

X