Online kurz

MAGICKÝ VZŤAH

Ako nezostať v partnerskom vzťahu sama a prebudiť stratenú vášeň

Teraz máte šancu nastaviť si
harmonický vzťah s partnerom,
vďaka kurzu v ktorom získate:

Postupne vás prevediem 4 krokovou metódou, vďaka ktorej budete mať zdravé sebavedomie, budete pripravená vyriešiť a nastaviť svoj vzťah s partnerom a dokážete znova vzbudiť vo vašom vzťahu vášeň.

1. Modul

1. MODUL: POZNAŤ

V tomto module spoznáte svoj a partnerov charakter. Preniknete do tajomstva numerológie, vďaka ktorej odhalíte nielen svoje talenty a skrytý potenciál, ale aj skutočnú tvár vášho partnera.

2. Modul

2. MODUL: PRIJAŤ

Naučíte sa analyzovať Magický kód – štvorec osobnosti, vďaka ktorému pochopíte v akých fázach vzťahu sa nachádzate, spoznáte a prijmete svoje aj partnerove negatívne vlastnosti a nájdete vzájomnú zhodu.

3. Modul

3. MODUL: ODPUSTIŤ

Odhalíte tajomstvo 9 Kľúčov vzťahu, vďaka ktorým sa prestanete hnevať na partnerovo správanie a odpustíte aj sama sebe, že ste si tým roky škodili. Proces odpustenia vás vyslobodí z tejto situácie a znovu vzbudíte vášeň vo vzťahu.

4. Modul

4. MODUL: PUSTIŤ

V poslednom module uvoľníte tlak a napätie, naučíte sa používať Jazyk lásky a vyskúšate si Techniku 3 dní, ktorá vám pomôže ujasniť si svoj vzťah s partnerom. Tým pustíte do vzťahu súlad, harmóniu a budete sa cítiť dostatočne dobrí a milovaní.

1. Bonus

Pracovný zošit v PDF formáte

Vďaka pracovnému zožitu zostanete vždy v kontakte s charakteristikami jednotlivých čísel, ich pozitívnymi a negatívnymi vlastnosťami a lepšie sa budete vedieť orientovať pri analýze čísel.

2. Bonus

Magický štvorec osobnosti

Šablóna, ktorá slúži na analýzu a prehľadnosť pri rozbore dátumu narodenia a slúži na vpísanie číselných kódov a ich súvislostí. Tento štvorec je známy aj pod názvom Pytagorov štvorec, nakoľko ho ostavil matematik Pytagoras.

3. Bonus

Návod 9 Kľúčov k fungujúcim vzťahom

Je to vzorec a výpočet, ktorý vypovedá o tom, čo je dôležité pre vzťah a za akých okolností môže vzťah fungovať. Dostanete 9 kľúčov, kde každý kľúč dáva návod ako fungovať vo vzťahu.

4. Bonus

Manuál 5 Jazykov lásky

Slúži na rýchle pochopenie, ćo potrebuje človek, aby mal pocit, že je dostatočne dobrý a milovaný. Keďže sme rôzne charaktery, každý lásku potrebuje cítiť ináč a to, ktoré jazyky sú prioritné a čo potrebujú cítiť jednotlivé charakterové čísla, aby sa cítili milovaní.

5. Bonus

Moja kniha:
„Ako som našla svoje druhé JA“

Je to príbeh o hľadaní svojej hodnoty , vnútornej podstaty , šťastia a spokojnosti, cez svet čísel a pochopenia. Číslam vďačím za to, že mi ukázali aká v skutočnosti som a ako využiť naplno svoj potenciál.

Vstupom do kurzu MAGICKÝ VZŤAH nič neriskujete. Automaticky získavate 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Pokiaľ vám kurz nebude vyhovovať, jednoducho napíšete na zivotnysulad@gmail.com a ja vám bez otázok vrátim peniaze.

Áno, súhlasím, že vstupom do kurzu:

Naučím sa mať zdravé sebavedomie, budem pripravená vyriešiť a nastaviť svoj vzťah s partnerom a dokážu znova vzbudiť v našom vzťahu vášeň.

Ktoré mi výrazne skrátia cestu k harmonickému vzťahu a ušetrím tak veľa času skúšaním a prešľapovaním na mieste.

Nevstupujem do neznáma a môžem sa kľudne v kurze zorientovať bez rizika.

Využijem všetky svoje dary a silné stránky, aby som krok za krokom zlepšila svoj vzťah k sebe i partnerovi a vrátila tak medzi nás lásku, súlad a harmóniu. Budem si užívať samotnú cestu a postupovať v súlade sama so sebou.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
X