Numerológia

Je to charakterový rozbor, z ktorého sa dozviete:

  • Svoje pozitívne a negatívne vlastnosti.
  • Svoj skrytý potenciál a svoje nadanie, ktoré sa vo vnútri každého z nás skrýva, len niekto s ním aktívne pracuje a niekto o ňom ani nevie.
  • Pochopíte, prečo sa v určitých situáciách správate špecificky.
  • Ponúka možnosť zaujať iný pohľad, iný postoj k sebe samému.
  • Ukáže vám aj to, na ktorých vlastnostiach a zručnostiach zapracovať.
  • Odhalí aj to, prečo sa správame majetnícky, prečo sme prehnane citliví a prečo sa hodíme do vedúcich pozícií alebo sa cítime dobre, ak pracujeme v službách.

Numerológia bola práve tá, ktorej vďačím za to, že mám teraz iný pohľad na čísla, na seba a svoje okolie. Ten, kto sa nikdy nestretol s numerológiou, si ani nevie predstaviť, čo všetko sa dá vyčítať o charaktere osoby.

Príklad z praxe:

Prišla za mnou Eva, pracovníčka v banke, ktorá bola veľmi citlivá a rozplakala sa pri romantických scénach vo filme. Chcela všade a každému pomáhať. Stále hľadala ideálneho partnera, ideálnu prácu, chcela ideálnu rodinu, priateľov a prichádzali jej do života rôzne situácie, s ktorými sa nevedela stotožniť. Jej život prebiehal ako vlnenie na rozbúrenom mori. Klientka sa s tým ťažko vyrovnávala, lebo jej vyčítali, že je mániodepresívna. Bola nešťastná a klesalo jej sebavedomie. Opakovali sa jej stále dookola tie isté bezvýchodiskové situácie. Po charakterovom rozbore pochopila, že jej precitlivelosť súvisí s jej číslom, kde je živel voda a k vode patria aj city. Dokonalosť hľadala preto, lebo jej planétou bola Venuša, ktorá je planétou krásy, harmónie a umenia. Prišla na to, že ideálny svet neexistuje a preto začala hľadať výhody v tom, čo mala. Zistila, že iba zmenou seba, vie zmeniť svoj život. Preto tieto zmeny v živote začala robiť. Pochopením svojho charakteru získala novú prácu, nového partnera a nové bývanie.

Konzultácie online alebo telefonicky

Konzultácie osobne, telefonicky, WhatsApp, audiozáznam, písomne, po dohode je možná aj iná forma. Po odoslaní požiadavky na telefonický alebo WhatsApp, vás budem čo najskôr kontaktovať.

X