Numerologický vzťahový rozbor

Ste vo vzťahu spokojní, alebo by ste potrebovali vzťah vylepšiť?
Viete kde robíte chybu vo vzťahu ak vám nefunguje?
Chcete aby váš vzťah fungoval?
Cítite sa vo vzťahu milovaní?
Chcete spoznať kľúč k vášmu vzťahu a hovoriť spoločným jazykom lásky?

Ak túžite poznať odpovede na predchádzajúce otázky,  práve  numerologický vzťahový rozbor   vám poskytne odpovede.  Pri budovaní  vzťahu  sú  potrební  vždy dvaja  partneri, rodič dieťa, kolegovia,  ktorí tento vzťah budujú a sa o neho starajú. Na fungovaní vzťahu by sa mali spolupodieľať teda obaja. Ale ako, keď sa o tom  v školách neučí? Do akej mieri viem vzťah ovplyvniť aj ja sám?

Je tak nádherné, ak vo vzťahu svitne iskierka nádeje iba vďaka tomu, že partneri pochopia čo je kľúčom k ich vzťahu a naučia sa rozprávať spoločným jazykom lásky

Práve vzťahový numerologický rozbor vám poskytne návod  ako sa správať, čo robiť, ako komunikovať, ako mať rád. Kto je vo vzťahu za čo zodpovedný, ako si rozdeliť kompetencie a ako vnímať partnera.

Príklad z praxe:

Stretla som jednu mladú dievčinu, ktorej partner bol pozorný, milý, šikovný, cítila jeho oporu, ale vôbec nerozumela jeho správaniu vo vzťahu a ani jeho postoju v určitých situáciách. Vôbec netušila, ako sa má správať, aby dokázala udržať harmóniu vo vzťahu a nedošlo k hádkam a nedorozumeniam. Ona sa s numerologiou nikdy nestretla a preto tomu ani veľmi neverila. Po pár minútovom rozhovore, keď som jej porozprávala o jej charaktere a charaktere jej partnera, ktorého som vôbec nepoznala, pochopila, že mi môže dôverovať. Prebrali sme všetky faktory, ktoré vplývajú na ich spoločný vzťah. Vysvetlila som jej prečo jej partner reaguje nepredvídateľne, ako a v čom sa vzájomne dopĺňajú, aký postoj v takej situácii zaujať a ako nastaviť kľúč ku fungujúcemu vzťahu. Pochopila kto je za čo zodpovedný, aký jazyk lásky má používať vo vzťahu k nemu a ako mu vysvetliť, čo ona potrebuje, aby sa cítila šťastná. Po pár dňoch prišla šťastná, že konečne ich vzťah funguje a aj partner pochopil, ako je dôležité nastaviť spoločné pravidlá fungovania a jazyk lásky.

Konzultácie online alebo telefonicky

Konzultácie osobne, telefonicky, WhatsApp, audiozáznam, písomne, po dohode je možná aj iná forma. Po odoslaní požiadavky na telefonický alebo WhatsApp, vás budem čo najskôr kontaktovať.

X