Využi svoj talent - nájdi ho na základe svojich čísel

Nebaví ťa práca, ktorú robíš? 

Máš pocit vyhorenia? 

Nemáš prácu a  nevieš, ktorým smerom sa vybrať? 

Potrebuješ naštartovať svoj život? 

Potrebuješ nakopnúť a ukázať cestu? 

Nevieš sa rozhodnúť medzi dvoma možnosťami?

KONZULTÁCIA, kde odhalíš svoj talent, na základe dátumu narodenia, je veľkou pomocou. Človek  pochopí svoj charakter, svoje predpoklady, svoj talent a môže ho začať rozvíjať.

Každý v sebe ukrýva  jedinečné schopnosti, ktorými disponujem. Dostali sme do vienka určité nadanie a talent.  Ak človek robí  svoju prácu s radosťou, tak ho to napĺňa,  prináša mu to spokojnosť, zdravie a  financie. Keď nás práca nenapĺňa a sme unavení, nervózni, vystresovaní, frustrovaní, je  nevyhnutne potrebná ZMENA.

Z čísel narodenia sa dajú vyčítať predpoklady, nadanie alebo talent, ktorý v sebe nosíme.  Čo je našou  silnou stránkou a čomu by sme sa mail viac venovať. Dá sa vyčítať, či je vhodný čas na zmenu, alebo je lepšie chvíľu počkať. Je možné, že niektorí ľudia nepovažujú svoje nadanie ako výnimočnosť, ani nevnímajú svoje zvláštne schopnosti ako  dar .  Rozumovo to nevedia uchopiť a preto im to nedáva   hlbší zmysel, ba dokonca ho niektorí aj vedome potláčajú. Niektorí ľudia sú vnímavejší, cítia a rozvíjajú svoj talent, iní sa odklonia od svojho poslania a  môžu trpieť až ochorieť.

Nikdy nie je neskoro začať robiť to, čo nás  baví a čo nás napĺňa.

Neváhaj ma kontaktovať a dohodni si konzultáciu.

Nikdy nie je neskoro začať robiť to, čo nás  baví a čo nás napĺňa. 

Neváhaj ma kontaktovať a dohodni si konzultáciu.

Konzultácie online alebo telefonicky

Konzultácie osobne, telefonicky, WhatsApp, audiozáznam, písomne, po dohode je možná aj iná forma. Po odoslaní požiadavky na telefonický alebo WhatsApp, vás budem čo najskôr kontaktovať.

X