ODPUSTIL/A SI SI UŽ?

Počas svojho života a najmä v detstve, sme získali veľmi veľa deštruktívnych vzorcov, ktoré ovplyvňujú to, ako kvalitne tento život prežívame.

Väčšina nášho konania vychádza z pocitu viny alebo strachu.

Slobodu a radosť zo života, môžeme prežiť jedine vtedy, ak si odpustíme a uvoľníme sa z väzenia, ktoré pre nás pripravila naša vlastná myseľ.

Poď sa z tohto väzenia vyslobodiť a zaži víkend, ktorý zmení Tvoj život. Nechaj sa témou odpustenia sprevádzať skúsenými lektormi .

PREČO SI POTREBUJEME ODPUSTIŤ ?

Odpustiť sebe samému, je najdôležitejším krokom v živote každého človeka na ceste k slobode a skutočnému šťastiu.

Prečo cítime vinu ?

Ak cítime zodpovednosť za životy iných, za ich šťastie, alebo nešťastie, potom väčšinou nežijeme svoj život. Nie sme slobodní. Sme obeťami svojho vlastného omylu, že sme zodpovední alebo dokonca vinní, za to, ako sa ľudia, ktorých milujeme cítia. Sme v pozícii záchrancu, ktorý zabudol na seba a svoje šťastie. Potrebujeme si odpustiť a dovoliť iným prevziať zodpovednosť za svoj život. To isté musíme urobiť aj my sami !

Ale najprv si potrebujeme

ODPUSTIŤ

Prečo obviňujeme iných ?

Ak naopak obviňujeme iných zo svojho vlastného nešťastia, sme v pozícii obete. Potom s touto situáciou nemôžeme nič urobiť. Musíme čakať, ako sa k nej postavia ľudia, od ktorých vyriešenie očakávame. A to môže dopadnúť akokoľvek.

Nikto iný, nám naše vytúžené šťastie neprinesie. Jediný, kto to môže urobiť, sme my sami.

Potrebujeme ich uvoľniť z role našich záchrancov a

ODPUSTIŤ IM

Či už odpúšťame sebe, alebo iným, výsledkom tohto procesu je vždy sloboda a uvoľnenie, ktoré pocítime takmer okamžite !

Poď to zažiť !

Poď si vziať svoje šťastie !

Čo Ti v našom víkendovom seminári ponúkame ?

Témy seminára:

Kto Ťa bude seminárom sprevádzať?

Seminárom  Ťa prevedú lektori, ktorí majú s témou odpúšťania dlhoročné skúsenosti  v oblasti výskumu, ale aj v praxi. Odborníci, ktorí pomohli stovkám ľudí, nie len na Slovensku, zmeniť život a nájsť svoje poslanie, vďaka odpusteniu a pochopeniu, že jedine oni sami môžu zlepšiť kvalitu toho, čo zažívajú.

Poznatky, ktoré zbierali celé roky Ti teraz odovzdajú počas jediného víkendu, aby si Ty mohol/ mohla začať omnoho skôr napĺňať svoje poslanie a žiť život podľa svojich predstáv!

Lektori:

MVDr . Viera Varšová

Vzťahový kouč, mentorka a lektorka vzťahovej numerológie, konzultantka psychosomatiky, venuje sa mentálnej a emočnej hygiene a vzťahom. Pomáha ľuďom, ktorí sa ocitajú v náročných životných situáciách, nerozumejú sami sebe, boria sa so zdravotnými problémami alebo nezdravými vzťahmi. Je autorkou knihy: Ako som našla svoje druhé Ja a organizátorka kurzov Ženy v Raji. V súčasnosti pôsobí tiež ako moderátorka relácie Životný súlad pre Slobodný vysielač Banská Bystrica

vieravarsova.sk

MUDr. Ján Šula

Český lekár, ktorý sa dlhé roky venoval športovej medicíne, ortopédii a neurochirurgii ako klasickej, tak komplementárnej alternatívnej medicíne. Kombináciou týchto metód liečil v rôznych krajinách sveta, ako je USA, Švajčiarsko, Nemecko. Už skoro 20 rokov pôsobí v Taliansku v oblasti psycho-neuro- imunologickej liečby. je známy z relácií Jaroslava Dušeka. V posledných rokoch, v Európe vedie kurzy uzdravenia, prostredníctvom pochopenia ochorenia na základe biomolekulárnej regulácie traumy, vrátane techniky odpustenia. Momentálne pracuje na dokončení knihy Imunológia odpustenia.

Michala Janna LLB.

Mentorka rozvoja osobnosti a profesionálnej prípravy pre médiá, redaktorka a moderátorka známa hlavne z TA3, a alternatívnych médií, lektorka budovania sebavedomia.

Kde a kedy sa seminár uskutoční ?

Pozývame Ťa do náruče stredoslovenskej prírody, priamo na Slnečnú stráň.

Čaká Ťa transformačný a liečivý víkend v pokoji, zázemí a bezpečí, ktoré Ti vytvoria lektori seminára a skvelý personál penziónu NA SLNEČNEJ STRÁNI vo Vyhniach.

KEDY?

13-15.5.2022

KDE?

Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne

V jedinečnej cene seminára 199 eur je ubytovanie na 2 noci, plná penzia ( vegetariánska strava) a plná pozornosť lektorov.

Prihlás sa čím skôr ! Počet miest je limitovaný !

Tešíme sa na Teba !

X