Vitajte na webinári

OBJAVTE TAJOMSTVO ČÍSEL v harmonickom vzťahu

Zamilujte sa ZNOVA do muža,

ktorý je vedľa vás už niekoľko rokov.

Využite svoju šancu a zmeňte svoj vzťah s partnerom,
aby medzi vami vzplanul nový plameň lásky.

Tato ponuka vyprší za:
 
00
Dní
00
Hodín
00
Minút
00
Sekúnd

12 thoughts on “Webinár TČHV – video”

 • Dana píše:

  Dobrý den, jste úžasná. Já nemám žádné sebevědomí. Jsem 2x rozvedená. Vždy jsem musela poslouchat až mně došla trpělivost. I rodiče jsem musela stále poslouchat. Měla jsem přísné rodiče, i když je pravda, že že mě vychválil slušnou dceru. Měla jsem opravdu chytrého bratra, kterého mně dávali rodiče příkladem. Bratr před 7 lety zemřel na rakovinu slinivky. Měli jsme se moc rádi a proto mně moc chybí. Rodiče už také nemám. Měla jsem hodně těžký první rozvod, kdy soud rozdělil naše děti. Syn zůstal u otce a dcera u mě. Bývalý manžel mě tahal 5 let po soudech, to bylo snad moje nejhorší období. Úplně jsem si přestala věřit, jsem zakomplexovaná, i když jsem prý pěkná žena i ve svemz věku 59 let. Nyní žiju s přítelem, je to Slovák, jezdí kamionem, takže jsem stále sama. Když přijede snažím se aby bylo všechno v pořádku, ale on si rád vypije, moc toho nenamluví. A já mám pocit, že dělám něco špatně, že se mu už nelíbím, proto utíká do hospody za kamarádama . Když přijde domů napitý, tak se i pohádáme, a tak to jde stále do kola. Nyní jsem měla i nějaké zdravotní problémy, a tak jsem i víc podrážděná. Trochu nevím co se sebou mám dělat, jak se dát do pohody. Vím, že si to dělám sama, ale nevím jak z toho ven?

  • Viera Varšová píše:

   Hlavne na seba netlačte, majte so sebou súcit, ale nie ľútosť. Určite sa s tým dá pracovať, ak chcete to zmeniť, cesta existuje. Možno si skúste položiť otázku, kde sú vaše hranice. Ak vám niečo na partnerovi vadí, tak je to program ktorý máte z detstva a bolo by fajn s ním pracovať. Rozumiem vám, pretože som bola v podobnej situácii. Najviac mi pomohla a ukázala cestu práve numerológia, pretože tam som pochopila, prečo sa správam tak ako sa správam a vďaka číslam som pochopila aj partnera. Budovanie sebavedomia bol proces a vzťahy som tiež vylepšovala postupne a trvalo mi to dlho. Preto aby som ostatným ženám skrátila cestu k vyriešeniu ich problému, som vytvorila 4 krokovú metódu Poznať, Prijať, Odpustiť, Pustiť, aby som sprevádzala ženy krok po kroku, jednak na ceste za sebavedomím a na ceste za lepšími vzťahmi. Môžete sa pridať k nám do kurzu, alebo sa vieme stretnúť na online konzultácii, ktoré nájdete na mojej stránke: https://vieravarsova.sk/konzultacie/, prípadne môžete využiť bezplatnú 20 min konzultáciu zdarma.

 • Maria Cicvarova píše:

  Toto chcem zazit

 • Jana Matulová píše:

  Jsem na tom podobně jako paní Dana (předcházející komentář). A vůbec nevím co dělat.

  • Viera Varšová píše:

   Najdôležitejšie je , aby ste mal so sebou súcit a nemala pocit zlyhania a viny, že čo som urobila zle, pretože ste to robila najlepšie ako ste to vedela. Aj výchova sa podpísala na tom, že to sebavedomie trochu chýba, ale dá sa s tým pracovať a postupne ho dvíhať. Vedieť si stanoviť svoje hranice, začať si pomaly dávať do rovnováhy 3 role ženy, lepšie sa spoznať. Prijať sa taká aká som, lebo každá sme jedinečná a mať sa rada taká aká som, aj keď nedokonalá. Možno potrebujete láskavý prístup k sebe, súcit a odhodlanie to chcieť postupne meniť. Prípadne osobne prebrať situáciu a nájsť to riešenie, ktoré vám bude vyhovovať najviac. Pridajte sa do FB skupiny Numerológia a Životný súlad, kde môžete byť v komunite s podobne situovanými ženami a môžeme prebrať na živých stretnutiach aj tieto témy.

 • Mária píše:

  Dobrý večer.spriatelom už sme skoro 10 rokov mamme 5 ročnú dcérku.zo začiatku bolo všetko v poriadku ,a teraz poslední pol rok sa správa ku mne odmerane už má niekdy ani nepozerali ani pusu nedá ani sa neobymame ako pred tým ,neviem kde robím chybu ja alebo on.pytala som sa ho na rovinu ci ma niekoho že sa tak chová odpoveď bola že nie že na čo by to robil keď ma nás .ja mu nezakazuje nic chodí si kolegami na kávu nevyvoláva mu keď ide preč tak neviem prečo sa tak sprava.som stoho zmenená ako sa správa rad normálne niekedy odmerane.

 • Maria píše:

  Dobrý večer z priateľom som vyše roka,je o 15r mladší odomna.Zo začiatku to bolo všetko pekne stretávali sme sa u neho na dome ,tak ma po roku začal brat aj do bytu kde býva z mamou ,nechodili sme vôbec von ,či na prechádzky a podobne.Teraz sa veľmi zmenil ,nadáva mi a ponižuje už som z toho zúfalá .ďakujem

 • Viera Varšová píše:

  Milá Mária, muž ktorý si neváži ženu a nadáva jej, nie je ten správny pre teba. Potrebovala by si si viac vážiť sama seba a potom by si si pritiahla podobne nastaveného muža, ktorý by si ťa vážil. Ak potrebuješ poradiť, alebo vedenie na ceste budovania svojho sebavedomia, napíš mi na email : zivotnysulad@gmail.com

 • Eva píše:

  Priateľ robil mesiac a pol má brigáde a keď tam skončil začal piť ja chcem spoľahlivého muža a nealkoholika aja klame keď pije vládny brat ho prezradil že bol z cigánky v pivnici a mne povedal že ho naháňali a prepadli pritom bol z kurvu cigansku

  • Viera Varšová píše:

   Ak chceš spoľahlivého muža, potrebuješ si jasne stanoviť svoje kritériá a štandardy a jednoznačne ustáť hranice a pravidlá. Ak ťa partner podvádza, v pozadí bude dôvod, prečo to robí. Ale hlavne ty sa musíš rozhodnúť či Ti takýto vzťah stojí za to?

 • Eva píše:

  A čo robiť, keď partner bol na brigáde a od vtedy pije a klame a podvadza a maže všetko v mobile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X