Numerológia - Viera Varšová

Ako mi numerológia zmenila život a vzťahy

Šťastnými nás robia rôzne veci. Niekedy maličkosti. Často sa do nášho života dostanú nepozorovanie. Stačí náhodné stretnutie a všetko sa obráti hore nohami.

AKO SOM ZAČALA MILOVAŤ ČÍSLA

Celé to začalo, keď som vymenila maličké mestečko, kde skoro každý pozná každého za skoro veľkomesto, s tisíckami možností a príležitostí, čo sa mi stalo aj osudným. Ale ja som osudu neskutočne vďačná. Moje nové pôsobisko bolo nádherné, na konci mesta, blízko lesoparku, s výhľadom na scenériu prírody. A najúžasnejšia bola moja susedka Šamanka.

Bola to žena, ktorá si prešla podobnými životnými situáciami ako ja a mala aj dieťa vo veku mojej dcéry. Vôbec som sa nedivila, keď som zistila, že obe dievčatá sú levice a správajú sa k sebe ako sestry. Táto moja susedka, ktorej som vďačná za všetku  ochotu a trpezlivosť, ktorou mi krok po kroku dávkovala informácie  zo sveta sebapoznania a sebaprijatia .

Myšlienku za myšlienkou spájala do nití , ktoré siahali až do sveta duchovna.  Práve ona bola tá, ktorá ma viedla za ruku  na ceste poznania. Učila ma, ako vnímať svoje telo, ako pracovať s intuíciou, dodávala mojim krokom istotu a dôveru. A ja som tieto informácie  nasávala ako špongia. Vďaka tejto múdrej žene, mi začalo stúpať  sebavedomie a cítila som sa čoraz silnejšia .

Informácií, po ktorých som túžila, bolo čoraz viac a ja som prichádzala na to, čo všetko  ešte neviem. Už si ani nespomínam postupnosť jednotlivých oblastí, ktorými som prechádzala; numerológia, fytoterapia, etikoterapia, Bachova terapia, emočný koučing,  meditačné techniky, výživovové poradenstvo, stravovanie podľa elementov, čínska medicína, prána,  kvantové techniky, konzultácie, lektorstvo a nakoniec psychosomatika

PSYCHOSOMATICKÁ KONZULTÁCIA

HLAD PO POZNANÍ

Bolo by to išlo ešte ďalej, lebo môj hlad po poznaní bol stále väčší a silnejší, ale povinnosti v zamestnaní ma limitovali.. Bolo to 10 rokov  doslova nabitých informáciami, skúsenosťami a prežitím. Aj napriek tomu všetkému mi najviac prirástla k srdcu NUMEROLÓGIA a cez ňu pohľad na  SEBA a VZŤAHY. Tejto  nádhernej a výnimočnej  vede vďačím za to,  že mi úplne od základov zmenila môj život. Zmenila mi pohľad a vnímanie seba  ale aj iných.

Pred  desiatimi rokmi, ma oslovila medzinárodne uznávaná profesorka z Budapešti,  pôsobiaca na dvoch maďarských vysokých školách, Zsuzsana Hayts Eschwig, autorka viacerých kníh, , aby som jej organizačne pomohla so ŠKOLOU NUMEROLÓGIE. Rozhodla sa, že svoje 30 ročné  know how, chce šíriť aj na Slovensku. Keďže som v detstve rozprávala po maďarsky, nebolo pre mňa ťažké sa dorozumieť.

Veď to nemá ani vedecké podklady. To boli predsudky, ktoré som mala hlboko v sebe uložené.  Ale, keďže som vždy milovala zakázané veci, tak som neodolala výzve nahliadnuť do tajov tejto, ako to moja maďarská lektorka nazvala, VEDY  VYVOLENÝCH.

 

Keď som po prvý krát počula slovíčko NUMEROLÓGIA, hneď mi naskočila husia koža a pocit strachu, že je to niečo tajuplné, zakázané,  čo by sa nemalo, spájalo sa mi to s veštením.

Keď som sa dozvedela, že pôjde o rovnice, počty, čísla,  štvorce, moja reakcia bola: “Fuj, toto nie“ …“Nechcem“, búrilo sa vo mne všetko.Už to vyzeralo tak, že to vzdám,  že sa na to necítim, že na to nemám a že aj tak by ma to nebavilo, lebo to bola  matematika, ktorú som vrcholne neznášala.  Chvalabohu,  moja detská zvedavosť, ktorá mi zostala až  dodnes, mi zabránila to celé vzdať.

 

NUMEROLÓGIA A POHĽAD NA VZŤAHY A ŽIVOT

Ani neviem ako, ale slovo dalo slovo, bola som súčasťou procesu v ktorom sa všetko točilo okolo čísiel. Keď mi lektorka začala vysvetľovať  pôvod numerológie, od údivu som zabudla aj dýchať. Prastará veda, pochádzajúca z bájnej Atlantídy, bola pre mňa veľkým lákadlom. Rovnako bolo veľkou výzvou  nahliadnuť do tajov Pytagorovho štvorca, ktorý nazerá až do hlbín duše a pomôže odhaliť i to, čo je navonok schované.

Chcela som spoznať lepšie seba, odhaliť i to, o čom som doteraz nevedela, vytiahnuť na svetlo svoje silné stránky, prijať slabé miesta a využiť naplno schopnosti, o ktorých som niekde v hĺbke duše tušila, ale nedokázala som o tom otvorene hovoriť. Chcela som sa  prijať a spoznať taká aká v skutočnosti som bola. Často som sa  snažila nosiť rôzne masky, aby som bola vždy dokonalá, žiadaná, jednoducho chcela som, aby ma mali radi.

 BOL TO TROCHU INÝ POHĽAD NA SEBA AJ VZŤAHY

Čísla odhalil aj tie najhlbšie tajomstvá z útrob mojej duše a celej bytosti v plnej kráse. Numerológia bola práve tá, ktorej vďačím za to, že  mám teraz úplne iný pohľad na čísla,  matematiku, na rovnice, hlavne  na seba a svoje okolie. Ten, kto sa nikdy nestretol s numerológiou, si ani nevie predstaviť, čo všetko sa dá vyčítať o charaktere, živote a správaní človeka.

Veľmi rýchlo  som pochopila, že toto prastaré učenie pochádzajúce z  čias bájnej Atlantídy, ktorého tvorcom bol Pytagoras, mi čoraz viac dávalo zmysel a ukazovalo pravdivosť učenia.

 

Ak sa pýtate : „ Ten matematik Pytagoras, ktorý dal svetu Pytagorovu vetu“? 

Moja odpoveď znie : „Áno, práve ten zostavil Pytagorov numerologický štvorec“.

 

Dlhé roky sa o tomto učení nesmelo ani hovoriť, a už  vôbec nie praktizovať ho. Táto veda patrila v minulosti k tajným a zakázaným vedným odborom, ktoré boli tabuizované.Postupne, ako som sa učila prijímať svoje pozitívne i negatívne charakterové vlastnosti, verte mi, že nebolo mi to jedno, cítila som sa  zo seba veľmi sklamaná.

Pytagorova mriežka mi dala odpoveď na otázku : „Prečo som sa v živote nevedela rozhodovať?“  „Prečo  stále niečo budujem, a potom sa mi to zrúti ako domček z karát?“„Prečo som ako dieťa stále bola na čele skupiny?“  a  tiež  „Prečo som sa hrávala na princeznú?“ alebo „Prečo som radšej rozprávala, ako počúvala? “Dozvedela som sa , prečo som mala v detstve kardiovaskulárne ochorenie a prečo som taká precitlivená.

Dostávala som sa do situácie, keď sa celé moje vnútro búrilo a moje ego nechcelo prijať, to  čo sa mu nepáčilo .Ja som vedela, že je to  pre mňa dôležité poznanie. Aj som si poplakala, keď som pochopila, že som žila roky v nevedomosti a omyloch, do ktorých som sa vďaka výchove svojich predkov dostala Vôbec im to nezazlievam, lebo viem, že robili všetko najlepšie, ako to vedeli. Veď aj my robíme všetko tak, ako najlepšie vieme.

 

POSTUPNE SA MI OČI OTVÁRALI A JA SOM SA NA SEBA ZAČALA POZERAŤ INOU OPTIKOU

Sama seba som prijímala takú, aká som bola. Po fyzickej, ale aj po emocionálnej a mentálnej stránke. Neskôr som to, čo som dovtedy vnímala ako slabosť, začala využívať vo svoj prospech a v prospech iných. Začala som naplno rozvíjať svoje  nové schopnosti a zúročovať ich v každodennom živote.  Zamilovala som si čísla, ich vlastnosti a energie, znamenia, živly, ktoré sa v nich skrývajú.

ČÍSLA  sú energia, ktorú nevidíme ale cítime. Milujem číselné rovnice, ktoré sú veľmi dôležité, aby človek pochopil svoju životnú cestu a poslanie. Obdivujem dokonalosť Pytagorovho štvorca, a tým aj dokonalosť  celého učenia.  A vďaka číslam milujem seba, pretože som pochopila ich podstatu. Už sa nemusím búriť a stavať na zadné. Aj keď som odhalila vo svojom charaktere niečo, čo sa mi až tak veľmi nepáčilo, učila som sa to prijímať.

ČÍSLA mi odhalili  i to, o čom som nevedela, iba som cítila niekde v hĺbke že niečo existuje, ale nebola som si tým istá, čo som cítila.  Dali mi odvahu pozrieť sa zoči voči svojmu charakteru, ako do zrkadla. Vyniesli na povrch zranenia, ktoré boli  hlboko skryté vo vnútornom dieťati.   Pomohli mi pochopiť seba v plnej kráse a celistvosti. Nájsť  znova cestu k sebe samej, ale aj k mojim najbližším.

Pomohli mi  nájsť  MOJE DRUHÉ JA, ktoré hlboko driemalo ako Šípková Ruženka, ktorá čakala na to, kedy ju prebudí princ a bude znovu šťastná.

 

Kniha  „Ako som našla svoje druhé Ja“

Vďaka NUMEROLÓGII a číslam vnímam ľudí inými očami. Zistila som, že ak človek žije v súlade so svojim vnútorným  vedením a riadi sa svojim vnútorným hlasom,  svojou intuíciou, tak aj choroby a nešťastia majú STOP. Pochopila som, čo v živote naozaj  chcem a po čom túžim. Keď sa ma raz opýtal spolužiak : „Vieš čo chceš?“, veľmi ma nahnevala táto veta!   Vtedy som ešte vôbec nevedela  čo naozaj chcem.…

 

AŽ ČÍSLA MI OTVORILI OČI

Každý máme svoju cestu a nie je totožná s cestou iných ľudí. Aj keď sa nám  možno naša  cesta nepáči a radšej by sme kráčali inou, viem že je to správna, ktorá nás dovedie vždy do cieľa.  Preto najprv spoznajme pomocou čísel  tú svoju cestu, aby sme zbytočne nestrácali čas a  mohli vykročiť správne, za svojim snom.  NUMEROLÓGIA je to, čo ma robí šťastnou.

Aký vám  to donesie výsledok?……Jednoducho  BYŤ ŠŤASTNÍ   a kráčať za svojim snom!

Každý deň sa presviedčam o tom, že čísla neklamú,  pomôžu nasmerovať,  pochopiť situácie i ľudí, prijať seba, partnera, svoje deti, rodičov, kolegov, priateľov. NUMEROLÓGII vďačím za to, že  som mohla   mnohým ľuďom nastaviť ich život a vzťahy tak, aby fungovali. Aby ich život nabral krajší rozmer a dokázali sa tešiť z každodenných maličkostí. Aby lásku mohli dostávať tak, aby sa cítili potrební a  milovaní. Aby našli v živote   hlbší zmysel.

Keďže viem, že mojim poslaním  je pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitnú v náročných životných situáciách, nerozumejú sami sebe, boria sa so zdravotnými ťažkosťami a nezdravými vzťahmi. Dávam im návody a riešenia ako zvládať náročné životné situácie, ako porozumieť sebe aj iným. Ako správne nastaviť život, zdravie a vzťahy tak, aby fungovali.

 

Návod na to,  ako si vieme vylepšiť vzťahy a nastaviť svoj kľúč vzťahu  a aký jazyk lásky je pre nás ten najdôležitejší, aby sme aby sme sa cítili milovaní, nájdete v E-book 9 kľúčov k fungujúcim vzťahom 

 

Žije svoj život snov, venuje sa práci po akej snívala. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce svoj čas a energiu investovať pre iných, ale chce byť sama tvorcom svojho života. Je vzťahová numerologička a konzultantka psychosomatiky.   Sprevádza  ľudí na ceste, ako  lepšie zvládnuť náročné životné  situácie, ako porozumieť sebe ale  aj iným, ako nastaviť svoj život, zdravie a vzťahy tak, aby fungovali.

Je autorkou knihy Ako som našla svoje druhé JA.

Môj príbeh si môžete prečítať tu: https://vieravarsova.sk/o-mne/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Email
Telegram
WhatsApp
X

Pridajte sa do mojej facebookovej skupiny

Sledujte novinky z oblasti sebapoznania a nastavenia vzťahov v komunite Životný súlad – lepšie vzťahy s numerológiou.